MEGRİ,MEGRİ

MEGRİ,MEGRİ:Artık,inleme ağlama, aglama(Megri,megri)
Bu ne haldir,ağlama,ağlama(Megri,megri)
Ağlama,ağlama,ağlama.
Sayın Cumhurbaşkanı,Başbakan olduğu zaman Diyarbakır’da Barzani’yi Ülke başkanı gibi karşılamış,Tatlıses ve Perver’in söylediği ağlama,ağlama şarkısına,Arınç,Emine Erdoğan ile birlikte Megri megri diyerek göz yaşı dökmüşlerdi.
Şimdi Barzani’nin.Libya ile dosttunuz dostluğunuz bitti.Suriye ile dosttunuz dostluğunuz bitti.Ankara’ya Kürdistan bayrağı astırdınız,benimlede dost oldunuz.Kürt açılımı diyerek Kürtlerle dost oldunuz.Hoca diyerek,Fetö ile dost oldunuz.Müttefikimiz diyerek ABD ile dost oldunuz.Dostluğu hep senmi bitireceksin.Bu sefer dostluğu ben bitiriyorum.Megri,megri(Ağlama,ağlama)dediğini duyar gibiyim.
Bu sözleri duymaktaysa,silmek istediğiniz Atatürk’ün Ankara anlaşmasında koyduğu Irak bütünlüğü bozulursa Kerkük ve Musul’a girmek hakkımız diyerek.Musul ve Kerkük ‘e girmeliyiz.
Kurulacak olan kukla Kürdistan’ı,yakında.İsrail Suriye’si ve İsrail Kürdistan’ı olarak karşımıza çıkacaktır.

BİR DÖNME:Bir dönmeden, diğer bir dönmeye.
Bunca yıllık dönmeyim,ama senin gibi dönmeyi hiç görmedim.(Defalarca din değiştiren,AKP ye yaranmak için başını kapatıp,)-Ben yine Müslümanlığa geri döndüm diyen, Tuğçe Kazaz’a .Trans Kadın Çağla Akalın’dan Ters Köşe.
Trans Kadın Çağla Akalın.
Daha öncede,LBGT yürüyüşüne ahlaken engel olacağız diyen,bir ocak başkanına..
-Benimle hertürlü fanteziyi yaşarken,Karaman’da kırkbeş çocuğa (Erkek Çocuk)tecavüz edilirken ses çıkarmıyordunuz..Benimle fanteziler yap ve Genelevdeki kadınlarla ,onların işi bu(Fahişelik)deyip birlik ol.Sonra Gusül Abdest alıp temizlendim de.Böyle ahlak temizlenmiyor diyerek Ters Köşe yapmıştı.
Akılımda bir zamanlar ,tercümanlık yapan.Turgut Özal’ın şahit olduğu.Amerikan Askeri ile yatmak istemeyen Genelev çalışanı Malatya’lı Kezban’ın
-Ben Türk orospusuyum.Amerikalı Coni ile yatmam deyişi.
Dönmede olsan,orospuda olsan.Dansözler gibi kıvırmıyacaksın.
Hep Akit magazin yapmayacakya,birazda ben MAGAZİN yapayım dedim.
HOŞGÖRÜNÜZLE EFENDİM.

BİZİM TARİHİMİZ Mİ:Bizim Tarihimiz mi..?Görsel medyada birileri,İngiliz Mandasına atıfta bulunuyor.Birileri Humeyni’yi seviyor.
Özkökten yoksun,1867 Tanzimat ve İslahat fermanları çıkarılmış,yabancılara mülk satışı serbest bırakılmıştı.Bu sebeple mülk satışı Abdülhamid ‘e kadar fazla değildi.
Abdülhamid ‘ten sonra satışlar bilhassa İzmir’de talan edilecek boyutadır.Abdülhamid’in askeri başarısızlığından dolayı(Gemiler Çürütülmüş) Rus savaşı kaybedilmiş.Ege’de toprak satışı yagmaya dönüşmüştür .Dönümü bir Sterlin’e bag ve bahçeler İngilizler’e satılmıştır.
Kurtuluş Savaşından sonra çıkarılan Köy Kanunu ile bu topraklar geri alınmış İzmir bu yüzden “Gavur İzmir “olmaktan kurtarılmıştır.
İzmir halkının Mustafa Kemal Atatürk ‘ü nedenli sevdikleride ortaya çıkmaktadır.Bu topraklarda İngilizlere satılan yerlerin üstünde, Kraliçeye doğum günleri tertip edilmekte.Hoş geldin partileri düzenlenmektedir.
Birileri hala,İngilizlerin Abdülhamid zamanında,Ülkeyi talan ettiğini unutup,Atatürk İngiliz Valisi olmak istiyordu diyebilmekte.Ve yine birileri Menderes zamanında Süt tozu furyası ile okullara kadar giren Amarikan emperyalizminin,Atatürk zamanında başladığını telkin etmektedir.
Ve Yunanistan da bile bütün kitapçıların raflarında birinci sırada satılan NUTUK kitabını okumak yerine ,Osmanlı tarihini İngilizler çarpıtarak yazıyor diyerek işin içinden çıkmaktadırlar.
Yine tarihçiler 1931 Yılında Bulgarlara satılan evrakları,önümüze ısıtıp ısıtıp getirmekte tarihi sattılar denilmektedir.1964 yılında satılanlar nerede,2000 yılında adı Milli kütüphane olan kurum,eski yazı ile yazılanları arşivlemekte,yeni harflerle yazılan belgeleri kağıt hamuru yapılmak üzere satmaktadır.
Kısaca tarihimiz nedir.Abdulhamid tarafından İngilizlere satılan Ege Topraklarımı.Süt tozu ile okullarımıza giren Amerikan Emperryalizmi mi.Bir Mason tarafından Ermenilere satılan arşiv belgelerimiz mi.Yeni harflerle yazılan,kağıt hamuru yapılan arşivlerimiz mi.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: